Startujemy z nową stroną MBE group

Szymon Książkiewicz

Autor tekstu
Szymon Książkiewicz
Managing Director

Drogi Czytelniku,

miło Cię widzieć na nowej stronie internetowej naszej firmy. Mam nadzieję, że dzięki niej sprawnie znajdziesz informacje, których poszukujesz.

Prace nad odświeżoną witryną MBE trwały nieco dłużej, niż zakładaliśmy. W trakcie prac okazało się bowiem, że poukładanie informacji o nas w czytelny i sensowny sposób to nie lada wyzwanie. Liczę na to, że efekt końcowy spełni Twoje oczekiwania.

Szczególnie zachęcam do odwiedzenia zakładki O nas, w której możesz poznać nasz zespół. Z kolei po kliknięciu w Co robimy dowiesz się, czym zajmujemy się w MBE group.

Podoba Ci się to, co widzisz i słyszysz o nas, i chciał(a)byś z nami pracować? Koniecznie odwiedź zakładkę Kariera i daj nam o sobie znać! Jeśli w danym momencie nie widzisz oferty dla siebie, warto złożyć tzw. aplikację spontaniczną.

Planujemy też stopniową rozbudowę działu Blog, w którym będziemy pisać o naszych obserwacjach dotyczących rynku HR, rekrutacji oraz employer brandingu. Warto więc zajrzeć do nas raz na jakiś czas, zachęcamy też do obserwowania fanpage’a MBE group.

W imieniu całego zespołu MBE życzę Ci przyjemnej wizyty na naszej nowej stronie.

Szymon Książkiewicz

Poleć nas

Logo MBE Polecamy

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli chcesz z nami porozmawiać, wypełnij poniższy formularz.